jan.mrugacz@wp.pl

 (+48) 608 437 741

Usługi projektowe dla Ciebie!

NOWY ROK, NOWE USŁUGI

Firma Jan Mrugacz Remonty i Wykończenia Profesjonalnie jest nastawiona na nieustanny rozwój, a to pociąga za sobą konieczność oferowania naszym Klientom coraz to nowych usług. Miło jest nam zatem poinformować Państwa, że wraz z nadejściem Nowego Roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o projekty wnętrz.

Do naszego zespołu dołączył architekt wnętrz, który chętnie wesprze Państwa na każdym etapie remontu własnego M. Poniżej przedstawiamy naszą nową ofertę projektową, licząc na to, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

PROJEKT ŁAZIENKI GRATIS

Zlecając nam usługi remontowe, mogą Państwo otrzymać projekt łazienki gratis. Istnieje także możliwość zamówienia u nas materiałów, takich jak płytki, armatura i ceramika łazienkowa, grzejniki, podłogi i drzwi.

W przypadku połączenia usługi remontowej wraz z zakupem materiałów,  za te ostatnie płacą Państwo kwotę brutto opodatkowaną 8-procentowym podatkiem VAT.

Zapoznaj się z Naszymi najnowszymi wpisami odnośnie projektowania przestrzeni!

projektowanie wnętrz

WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”

Ta usługa weszła do naszej oferty pod koniec 2018 roku i już możemy pochwalić się pierwszymi realizacjami! Oferujemy Państwu wykończenie lokalu w trzech standardach: Brązowym, Srebrnym i Złotym. Zlecając nam usługę wykończenia „Pod klucz”, oddają nam Państwo mieszkanie w stanie deweloperskim, a odbierają gotowe do wprowadzenia się i, co ważne, posprzątane.

INDYWIDUALNY PROJEKT WNĘTRZA

Jeśli Państwa marzeniem jest stworzenie nietuzinkowego i niepowtarzalnego wnętrza, nasz architekt chętnie go dla Państwa przygotuje. Istnieje możliwość zlecenia projektu częściowego, obejmującego jedno lub dwa wybrane pomieszczenia lub całościowego.

Decydując się na taką usługę, otrzymują Państwo komplet rysunków technicznych wraz z wizualizacjami wybranych pomieszczeń, zestawienie materiałów z wyceną oraz realizację takiego projektu przez naszą ekipę budowlaną. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas materiały, które nasz projektant pomoże Państwu wybrać.

Wszelkich informacji udzielamy pod adresem mailowym biuro@jan-mrugacz.pl lub pod numerem telefonu (+48) 608 437 741

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty.