biuro@jan-mrugacz.pl

 (+48) 608 437 741

O firmie

Kim jesteśmy?

Założona w 2007 roku firma „JAN MRUGACZ Remonty i Wykończenia Profesjonalnie”oferuje – zgodnie ze swoją nazwą – kompleksowe usługi w zakresie remontów i usług wykończeniowych pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie firmy i zespół zgranych fachowców to gwarancja sprawnego i zgodnego z oczekiwaniami Klienta wykonania zamówionej usługi. Prace budowlane, takie jak remont, malowanie mieszkania i biura, wykańczanie wnętrz, przebudowa, ocieplenie poddasza czy układanie płytek, wykonywane są przez nas na terenie województwa mazowieckiego, z naciskiem na miasta: Warszawa, Wołomin, Radzymin, Marki, Kobyłka, Zielonka, Ząbki.

JAN MRUGACZ wykorzystuje nowoczesny sprzęt i fachowe materiały pomocnicze, co w połączeniu z doświadczeniem pracowników umożliwia kompleksowe działanie.Dlatego gdy planujesz wyremontować łazienkę i umieścić nowe instalacje sanitarne, nie jest Ci potrzebny dodatkowo hydraulik – my zajmiemy się wszystkim! A jeśli nie wiesz, jak przeprowadzić remont, co zmienić lub w jaki sposób zaaranżować pomieszczenie, możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo.

projektowanie wnętrz

Polityka jakości. Dlaczego my?

Świadczymy usługi budowlane i remontowe, o jakości których może świadczyć grono zadowolonych klientów. Atutem naszej firmy jest elastyczność, szybkie działanie oraz indywidualne podejście do potrzeb, gustu oraz możliwości budżetowych każdego klienta. Doskonale orientujemy się w dostępnych materiałach oraz rozwiązaniach technologicznych, dlatego możemy Ci zaproponować ścianki działowe dopasowane do oczekiwań. Możesz nas traktować także jako pogotowie kanalizacyjne – instalacje wodno-kanalizacyjne są nam doskonale znane, dlatego świadczymy usługi w takim zakresie jak udrażnianie rur czy remont łazienki w bloku.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • remonty kapitalne domu
 • remont mieszkania
 • przebudowy i rozbudowy wraz z hydrauliką
 • wykończenia wnętrz (gładź gipsowa, płyta kartonowo gipsowa, montaż płyt gipsowych)
 • sufity podwieszane (montaż sufitów podwieszanych w każdym pomieszczeniu)
 • kompleksowe remonty łazienek
 • układanie glazury, terakoty, gresu
 • układanie podłóg z deseki barlineckiej, a także układanie paneli podłogowych
 • malowanie elewacji, naprawa pękniętych ścian, naprawa tynku zewnętrznego
 • montaż i wymiana drzwi
 • montaż ogrzewania podłogowego
projektowanie wnętrz

Gdzie działamy?

Potrzebny Ci kapitalny remont kuchni? Instalacja ogrzewania podłogowego? A może niezbędne jest układanie paneli? Te i inne prace budowlane, jak  malowanie mieszkania, kompleksowe wykończenia wnętrz czy układanie glazury, realizujemy na terenie województwa mazowieckiego, a zwłaszcza w Warszawie, Wołominie, Radzyminie, Markach, Kobyłce, Zielonce i Ząbkach.

 

Zadzwoń lub napisz do nas już dzisiaj, a zaradzimy Twoim problemom szybko, solidnie i w terminie…

 

email: biuro@jan-mrugacz.pl
telefon: (+48) 608 437 741
Do usłyszenia,
Jan Mrugacz