biuro@jan-mrugacz.pl

 (+48) 608 437 741

Nasze usługi

Co oferujemy?

Oferujemy kompleksowe, profesjonalne usługi remontowe, budowlane i wykończeniowe. Prace wykonywane są przez wysokiej klasy ekipę specjalistów, posiadających wieloletnie, praktyczne doświadczenie w różnego rodzaju realizacjach, dlatego możemy zaoferować następujące działania:

Sufity podwieszane

Wykonujemy montaż sufitu podwieszanego w każdym pomieszczeniu! Zamontujemy sufit podwieszany jedno, jak i wielopoziomowy o kształcie idealnie dopasowanym do ścian pomieszczenia. Zaprojektujemy i zamontujemy oświetlenie, w tym także oświetlenie LED.

Centralne ogrzewanie

Gdy masz naszą ekipę, niepotrzebny Ci hydraulik! Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji wodnej, montujemy rury kanalizacyjne oraz instalację centralnego ogrzewania w Twoim budynku.Przebudowa domu i potrzebna całkowicie nowa instalacja wodna? Zdaj się na nas – doradzimy i wykonamy!

Malowanie wnętrz

Zanim zaczniemy malowanie,nasz Projektant dobierze odpowiednie kolory dla Ciebie, a Doradca Techniczny z przyjemnością podpowie Ci, jaki rodzaj farby wybrać. Malowanie ścian i sufitów przeprowadzamy z użyciem najwyższej klasy materiałów i narzędzi.

Hydraulik

Gdy masz naszą ekipę, niepotrzebny Ci hydraulik! Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji wodnej, montujemy rury kanalizacyjne oraz instalację centralnego ogrzewania w Twoim budynku.Przebudowa domu i potrzebna całkowicie nowa instalacja wodna? Zdaj się na nas – doradzimy i wykonamy!

Układanie parkietów, paneli

Świadczymy kompleksowe usługi parkieciarskie: układanie parkietu, cyklinowanie oraz lakierowanie, woskowanie i olejowanie. Oferujemy także układanie paneli i układanie deski barlineckiej. Jeśli potrzebna Ci renowacja parkietu – przywrócimy mu dawny blask!

Zabudowa poddasza

Oferujemy Ci zabudowę i wykończenie poddasza, strychu i innych pomieszczeń o nietypowych kształtach. Wykonujemy także ocieplenie stropu, docieplenia poddaszy oraz ocieplenie dachu wełną, co pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty ogrzewania w Twoim budynku.

Ścianki działowe

Oferujemy Ci ścianki działowe i montaż płyt kartonowo gipsowychw pełnym zakresie. Montujemy ścianki proste lub łukowe oraz zabudowy pod telewizor, łóżko w sypialni, czy ozdobny element wykończenia wnętrza. Jeśli potrzebna Ci ściana podwieszana – to także nie jest problemem!

Glazura, terakota, gres

Jeśli zależy Ci na tym, aby glazura była perfekcyjnie ułożona, zgłoś się do nas! Oferujemy układanie glazury, a także układanie terakoty oraz gresu w Twojej łazience lub kuchni. Specjalizujemy się w realizacji nawet najtrudniejszych i nietypowych projektów łazienek oraz zabudów, okładanych ceramicznymi płytkami lub kamieniem. Możemy świadczyć najbardziej trudne usługi glazurnicze, ponieważ posiadamy profesjonalny sprzęt do precyzyjnego cięcia i wycinania otworów w najtwardszym gresie i kamieniu oraz do szlifowania kantów i naroży.

Gładzie gipsowe

Aby gładź gipsowa dobrze leżała, jej wykonanie wymaga dużych umiejętności i doświadczenia oraz dużej staranności podczas pracy. Ponieważ nasi fachowcy mają te obydwie cechy, oferujemy nakładanie gładzi z gwarancją sukcesu!

projektowanie wnętrz

Gdzie działamy?

Prace remontowe: remonty i przebudowy mieszkań, remonty i odnawianie biur, wykańczanie pomieszczeń, usługi wykończeniowe wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, z naciskiem na miasta: Warszawa, Wołomin, Radzymin, Marki, Kobyłka, Zielonka, Ząbki.

Potrzebujesz jest remontmieszkania lub przebudowa domu? Potrzebna solidna izolacja poddasza, montaż sufitu podwieszanego lub wykończenie łazienki?

Zadzwoń lub napisz już dzisiaj – doradzimy fachowo i wszystkim się zajmiemy!

email: biuro@jan-mrugacz.pl
telefon: (+48) 608 437 741
Do usłyszenia,
Jan Mrugacz